Domov

1 - západ.jpg
  • Predaj
  • Exkluzívne
2 - sever.jpg
3.jpg
5 štúdia.jpeg
6 štúdia.jpeg

+16

Exkluzívne ponúkame na predaj nehnuteľnosť - budovu s pozemkom v Modrom Kameni okres VEĽKÝ KRTÍŠ.

Modrý Kameň

Iný komerčný objekt

5300 m²

Pôvodný stav

Iný komerčný objekt

5300 m²

Pôvodný stav

375 000 €

Popis

AAA REAL Exkluzívne ( len u nás ) ponúkame na predaj nehnuteľnosti - budovu s pozemkom v Modrom Kameni okres VEĽKÝ KRŤÍŠ. Nehnuteľnosť sa nachádza blízko hlavnej cesty, hlavného ťahu z VK na ZV na pozemku rozlohy 10,190 m².

Na fotografiách je ŠTÚDIA, kde je budova zvýšená o +1 podlažie. Odborný akreditovaný STATIK sa po obhliadke tejto budovy prejavil, že po technickej a bezpečnostnej stránke nie je žiadny problém výstavby - zriadenia nadstavby, tj štvrtého poschodia. V 4 poschodovom prevedení budovy by bolo reálne zhotoviť približne 74 dvojizbových plnohodnotných bytových jednotiek s parkovacími miestami, vrátane oddychovej a športovej zóny, ako aj priestranného parku. V budúcnosti bolo vhodné využiť túto nehnuteľnosť ( samozrejme po kompletnej rekonštrukcii ) napríklad zriadenie nájomných bytov, hospicu - dôchodcov, detského domova, prípadne hotelového zariadenia.

Okolo budovy je udržiavaný park vrátane stromov, prístupové cesty sú asfaltové alebo panelové - tj spevnené. Budova je napojená na mestskú kanalizáciu, k budove vedie elektrickú prípojku, je tam možnosť pripojenia budovy na PLYN. Hlavné plynovodné potrubie je vzdialené od tejto budovy cca 40 metrov. Vedľa budovy areálu je aj autobusová zastávka, ktorá je vzdialená do 50 metrov od nej. V blízkosti predmetného areálu je Stredná Spojená škola Modrý Kameň. V súčasnosti je budova niekoľko rokov nevyužitá, uzavretá a zakonzervovaná.

Nehnuteľnosť je celkovo v dobrom technickom stave, tj bez vlhkosti, erózie a strecha je čiastočne opravená. Pravidelne viac krát ročne prebieha kosenie celého parku, ako aj všeobecná údržba budovy. Celý areál ako aj samotné časti budovy sú vyčistené a upratané, v podstate pripravené na začatie rekonštrukčných stavebných prác. V nehnuteľnosti sa nachádzajú pivničné priestory, ktoré sú pod celou hlavnou budovou. Nachádza sa tu veľká vstupná hala s vrátnicou, priestranné chodby, schodiská, balkóny, viaceré sociálne zariadenia, toalety, sprchy, veľká miestnosť kuchyne, viaceré technické miestnosti, veľká spoločenská miestnosť – jedáleň a 4 veľké garáže. V areáli hneď vedľa budovy nie je problém vybudovať kapacitné postačujúce parkovacie miesta pre obyvateľov a personál. Aktuálne sa v budove nachádza (+/-) 88 samostatných miestností,

Prednosťou tejto nehnuteľnosti je geografické sídlo. Nehnuteľnosť sa nachádza v zaostalom regióne, kam mesto Modrý Kameň a okres VEĽKÝ KRŤÍŠ patrí. Rekonštrukcia budovy a jej následné spoločenské využitie obyvateľov mesta Modrý Kameň bude zaručene veľkým prínosom pri rozvoji tohto „chudobného“ regiónu južného Slovenska. Nehnuteľnosť je bez ťarchy.

Bezplatné zabezpečenie HÚ, prostredníctvom profesionálneho tímu špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.

Cena bytu 375.000,- €

V prípade, že sa Vám táto nehnuteľnosť zapáčila, tak si obhliadku môžete dohodnúť: Slavomír Gemer, mobil: 0908 911 146. Kompletnú aktualizovanú ponuku nájdete na našej stránke WWW.AAA-REAL.SK

AAA Real

Dolná č. 19, 974 01 Banská Bystrica

Slovenská republika

Lokalita

Mesto:Veľký Krtíš
Kraj:Banskobystrický kraj

Detaily nehnuteľnosti

Typ ponuky:Predaj
Kategória:Komerčné objekty
Druh:Iný komerčný objekt
Stav:Pôvodný stav
Konštrukcia:Tehlová
Orientácia:Juhozápadná
Vlastníctvo:Firemné
Podlahová plocha:5300
Rok výstavby:1974

Priestory

Balkón:Nie
Výťah:Nie
Pivnica:Áno

Vybavenie

Betón


Rezervujte si obhliadku

Slavomír Gemer

Slavomír Gemer

+421 908 911 146

Objavte naše najnovšie ponuky

Prezrite si tie najaktuálnejšie ponuky, ktoré sme pre vás pripravili

Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

+421 910 199 166

Dolná 19 97401 Banská Bystrica

Rýchle linky

Domov

Ponuka

Náš tím

Blog

Kontakt

AAA
Real

Stránka vytvorená spoločnosťou
Momentum Digital s. r. o.
© 2023
CookiesOchrana osobných údajov
Stránka vytvorená spoločnosťou